Korisnik:
Lozinka:
Udžbenici 2023/2024.g.

Učenje bez razmišljanja je prazno, razmišljanje bez učenja je opasno.
                    Lao Tse

Kurikul 2023./24.
Kalendar 2022./23.

Posvetite se upoznavanju sebe. Riječ je o najtežoj zadaći na svijetu.
           Miguel de Cervantes

Zasadi cvijet za
ekosvijet

Udruga Lijepa naša

CAP program

Kurikulum

Radionica o hrabrom telefonu

Stekneš li vlast nad svojim mislima, njima možeš činiti što god poželiš!

Platon

Važniji datumi

Izvješće za ekoškolu 2018.

EKOSPOMENAR 2016.

OŠ Ivana Filipovića
Zagreb, Filipovićeva 1

IZVJEŠĆE ZA EKOŠKOLU 2012.

Ravnateljica i koordinatorica - Ružica Kramer

Kumovi: „Kreativa d.o.o.“, „Mc Donald`s“,
            “Čistoća d.o.o.“, „Rotomar grupa d.o.o.“

Osnovna škola Ivana Filipovića spada među najstarije škole Grada Zagreba. Zbog kvalitetnog provođenja programa zaštite okoliša, a samim tim i unapređenja kvalitete življenja, po prvi put je dobila međunarodni Certifikat 30.svibnja 2006. godine i tako postala
Međunarodna ekoškola.

Članovi Vijeća učenika unose Zelenu zastavu

Mi svi zajedno, kao škola, kontinuirano radimo na odgoju i obrazovanju naših učenika i osvještavanju potrebe da zajednički unapređujemo naš odnos prema prirodi i okolišu  u kojem živimo. Za vrijeme posljednje dvije godine djelovali smo kroz prikladne nastavne sadržaje, preko grupa izvannastavnih aktivnosti, radili na brojnim eko projektima od čiste vode do zdrave hrane,sudjelovali smo na kvizu „Lijepa naša“ i pokazali zavidno znanje. Organiziramo brojne akcije prikupljanja otpada, papira, plastične i pet ambalaže, baterija, elektroničkog otpada, neonskih sijalica i tonera. Tako nastojimo našu školu učiniti čišćim i ugodnijim mjestom za boravak.

Nagradili smo najuspješnije učenike

Realizirali smo brojne edukativne izlete u najljepša mjesta naše domovine gdje smo puno toga naučili o prirodnim ljepotama i potrebi da ih sačuvamo za buduće naraštaje.
Ove školske godine naša stara škola zasjala je punim sjajem kao i prije 109 godina.Obnovljeno je krovište i fasada škole. Zahvaljujući roditelju i direktoru „Rotomar grupe“ koji je nesebično donirao cvijeće i zelene sadnice za naš opustošeni prostor  u dvorištu škole, zajedničkim snagama predstavnika svih razreda posadili smo cvijeće i tako uljepšali naš okoliš.

Jedna od ekotočaka s priredbe

24. svibnja uz prisustvo brojnih roditelja, kumova i predstavnika medija PORTAL ZAGREB.hr, Večernjeg lista, Udruge Susjed susjedu Maksimir, održana je svečana proslava Dana škole i svečano dizanje nove Zelene zastave. Na samoj svečanosti sudjelovao je veliki broj učenika koji su pjesmom, plesom, igrokazima i recitacijama na ekološke teme uveličali taj dan. Poslije priredbe gosti su razgledali izložbu plakata na eko teme koje su učenici izradili tijekom godine.

Izložba plakata na ekoteme

Šaljemo Vam i projekt o Čistoći zraka kao i nekoliko slika sa svečanosti.

S poštovanjem,

Ružica Kramer

Online katalog

Obavijest roditeljima

Mudrica - e-kartica

-----------------------
Sudjelujte u prvom Nacionalnom istraživanju
Nacionalno istraživanje prehrambenih...

​Brošura

Mali vodič kroz velike promjene

POMOĆ MLADIMA

Odmorko

Za osmaše

Brošura - Kamo nakon osnovne škole

Za roditelje

Sve obavijesti nalaze se u lijevom       izborniku Nastava na daljinu

Zdravlje mladih

Sigurnost na interne

Nagrada Grada

Linkovi za roditelje

Dislajkam mržnju

Vrijeme Zagreb

Puno je teže razbiti predrasude nego atome.

« Listopad 2020 »

Posjetite...