preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Filipovića Zagreb

Login
Tražilica
 

Odmorko

Sigurnost na interne

Upisi u srednje škole

Sve o upisima u srednju školu...

Izvanškolski uspjesi

             GLAZBA

              Flauta
 

                     Ples
 

 

UREĐENJE ŠKOLE I...

Dislajkam mržnju

Sat
Vrijeme Zagreb

Vrijeme

 

Puno je teže razbiti predrasude nego atome.

           Albert Einstein

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Posjetite...

 

Stop nasilju

Za najmlađe

                                                     

Sigurnost na internetu

Anketa
Koji sport najviše voliš?











Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Kurikul 2017./18.

Udžbenici 2017./18.

Kalendar 2017./18.

-------------------
Zahvalnost nije samo najveća među vrlinama, već i majka svih vrlina.
Ciceron
-------------------

                                                         

Ekoškola

Zasadi cvijet za 
ekosvijet

Udruga Lijepa naša

http://www.lijepa-nasa.hr/eko-skole

CAP program

Kurikulum

Hrabri telefon

Radionica o hrabrom telefonu

Stekneš li vlast nad svojim mislima, njima možeš činiti što god poželiš!
                                                      
Platon

 

Dogodilo se

Važniji datumi

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Zagreb

 

   Gradska četvrt MAKSIMIR

Djelatnici

 

 DJELATNICI 
Ravnatelj Ivan Klopotan
Stručni suradnici
Pedagoginja Josipa Vučković Gamulin
Knjižničarka Vera Petreković
Predmetna nastava
Hrvatski jezik Vesna Đermanović
  Ljiljana Puljar-Matić
Likovna kultura Maja Nikolić
Glazbena kultura Stanislava Vinceković
Engleski jezik Barbara Sliepčević
  Josipa  Karoglan 
Njemački jezik Tea Nardelli
  Ana Rejc
Matematika Maja Colussi
Matematika; Fizika

Danka Pažanin/ zamjena:
Antonija Mohar, matematika
Helena Perišić, fizika

Biologija; Kemija Lidija Radoš
Geografija Davor Haid
Povijest; Geografija Ana Babić
Informatika; Tehnička kultura Bosa Mrazović
Tjelesna i zdravstvena kultura Sandra Cvitković
Vjeronauk Petra Lešković
  Maja Zorman Miladin
INA -Vikendom u športske dvorane    Ines Cota

 

Razredna nastava
Jasminka Dragija Završki    1.a
Gordana Šutalo Kletečki   1.b
Tanja Kusturin                             2.a
Mirjam Vinković Rangel
zamjena: Petra Juroš                   
 2.b
Nives Anić         3.a
Sanja Debrecin                      3.b
Blaženka Škalic Papak      4.a
Ivanka Ljubičić    4.b

Andrea Vindiš

produženi boravak 1.a,b
zamjena: Katarina Remer

Matej Pinjušić

Ines Knežević       

 

produženi boravak 1.a

produženi boravak 1.b/ 
zamjena: Nikolina Marinković


 
Administracija
Tajnica Ivana Vidoša Mučan
Računovotkinja Karmen Auguštin
Tehničko osoblje
Kuharica Nevenka Smoljanić
Kuharica Lucija Stepinac
Spremačica Milka Bilonić
Spremačica Nikolina Cebin
Spremačica
Spremačica
Mirjana Mickoski
Darinka Šušnjar
Domar Josip Gršetić

 

 

 

preskoči na navigaciju